Siūlome legalų darbą ir gerą atlyginimą Norvegijoje nuo 146 iki 360 NOK/val. (nuo 14 iki 42 EUR/val.)
8 604 28567  
Oslo: +4721950179 London: +442035149308
info@jobcenter.lt

Žmonės apie “Jobcenter LT”

Įkelkite savo atsiliepimą

Vardas:

Tekstas:

CAPTCHA
Nurašykite kodą:
 
Atsiliepimas apie Jobcenter LT
Atsiliepimas apie Jobcenter LT

Donatas Bačinskis

Sveiki,

Na siaip viskas lygtais ir gerai:). Pradzioje darbo buvo mazoka, bet

dabar vis daugeja. Darbas nera lengvas(taip atrode pradzioje), bet

prie visko priprantama. Valdzia geranoriska:). Dirbu jau savaite. Didziausias minusas,

kad kol kas kartais dirbama ne pilna darbo diena, o mokama pagal fakta.greitai žadą po 12 val. per para

Apmokejimas neveluoja.

Gamta ispudinga, taciau orai kaip lietuvoje ankstyva pavasari.

Atsiliepimas apie Jobcenter LT(2)
Atsiliepimas apie Jobcenter LT(2)

Laba diena, mano mama išvyko per jūsų firmą prieš mėnesį dirbti į Boston'ą.

Tikrai jį labai laiminga, puikiai dirba. Važiavo į boston'ą per jūsų firmą,

Taigi, tai reiškia, kad jūs vežate norinčius dirbti į Boston'ą, bet jeigu

mano mama nori mane ten pasiimti, t.y., kad nuo Vasaros galėčiau jau

gyventi pas ją, ar negalima būtų kažkur tarp Birželio 10d. iki Birželio

30d. nuvažiuoti su jumis į Boston'ą?

Sugrįžti su jumis man nereikėtų. Ačiū, laukiu atsakymo.

P.S. jeigu ką mano mama: Nadiežda Priamova. Dirba Anglijoje Boston mieste.

Jonas-dundukas
Jonas-dundukas

gražių žodžių ne pagailesiu,ar komentaras čia atsidurs pasižiurėsiu. nes šeip tai,pastebekit,mažoka gerų atsiliepimų :) nors man tai kompanija patinka

Komentarai apie DARBMAN  - nesąmonė.
Komentarai apie DARBMAN - nesąmonė.

Perskaitėme, kiek negatyvios informacijos  ir purvo piktavaliai pila ant „Darbman“ įmonės, ir tiesiog pagalvojome, kad negalime neparašyti.

Šiuo metu dirbame jau ne „Darbman“ įmonės įdarbinti, bet prieš metus kreipėmės į  šią kompaniją. Ką tik buvo bankrutavusi mūsų kompanija Olandijoje, ir mes, 8 žmonės iš Lietuvos, likome be darbo.

Priėmė mus maloniai. Užpildėme anketas, sumokėjome už vertimus (be abejo, juos gavome) ir laukėme. Gerai, kad neskaitėme „skundu“,  nes gal būtume pasielgę kitaip :).

Po dviejų savaičių musu draugams Leonidui ir Sauliui buvo pasiūlyta dirbti vairuotojais Bergene. Susitarėme nelaukti, kol pasiūlys darbą visiems kartu, ir jie išvažiavo (dirba iki šiol). Dar po savaitės pasiūlė ir mums darbą - fabrikuose netoli Oslo. Atlyginimas 129 NOK, atskaičius mokesčius, liko apie 97 NOK. Sutikome, po savaites pradėjome darbą. Gyvenome dviese kambariuose, sąlygos - pakankamai geros, daug viršvalandžių. Neišsiplėsiu pasakodamas, bet po 10 mėn. sutaupėme pakankamai pinigų, kad nupirktume vieno kambario butą Anglijoje, ir išvažiavome. „Darbman“ kompanija padėjo mums surasti darbą ir ten. Šiuo metu Linas dirba statybose o aš – kavinėje:). Likusieji draugai irgi buvo įdarbinti per „Darbman“ įmonę. Žinau, kad laukė apie du mėnesius, ir dabar dirba Dramene (Norvegija)

Tikrai noriu padėkoti „Darbman“ įmonei ir galiu tik pagailėti piktų, pavydžių ir paprasčiausiai kvailų žmonių, kuriems apsiverčia liežuvis rašyti čia tokias sapaliones!Neabejoju, kad tik dėl tokių savybių ir įpročių jie nesuranda ir, manau, niekada nesuras normalaus darbo. Turiu omeny, kad užuot ieškojęsi darbo, užsiima tokia negarbinga veikla, kaip kad sėdėjimas skundai.lt portale ir purvo liejimas ant tų žmonių, kurie stengėsi jiems padėti!

Marija ir Linas Sakalauskas

Rima
Rima

Praeitais metais vaziavau per agentura darbman arba jobcenter lt i Anglija, i Bostone. Man labai patiko si agentura, kadangi ji ivykde savo pazadus. Dirbau  fabrike, darbas buvo nesunkus, tik biski monotoniskas, bet pradziai tikrai geras buvo. Reikejo pakuoti vaises. Svarbiausia, kad ji man zadejo – ji man dave. Praejo keletas dienu ir jau isejau i rytine pamaina. Problemu nebuvo. Patiko  ir bustas. Buvo gana svarus kambarys ir siltas. Pries vaziuojant ziurejom nuotraukas internete, tai atrode labai panasiai. Kaip pradziai visai normalus pasirode, kazko ypatingo nelaukiau, bet svarbiausia, kad darbas buvo. Taciau kokiu ten zmoniu yra. Darosi tiesiog baisu. Atvykus, supratau, kad yra tam tikras procentas zmoniu, kuriu vaziuoja ten neaisku kam. Su manim fabrike dirbo du vyrai is lietuvos – broliai. Jie tai pastoviai buvo viskuo nepatenkinti ir sake, kad agentura jos apgavo. Zadejo jiems darba ir jie jo neturi, kadangi jie kasdien dirbdavo po 2 valandas maksimum, kai visi kiti po 8-10. Jie amziais ir veluodavo ir ateidavo po nakties nuotykiu, prisigere taip, kaip nezinia kas. Darydavosi ne tik baisu, bet ir geda. Todel  isties ir nuomene apie musu Sali ten Anglijoje nekokia. Tai tuos du vyrus gana greitai atleido ir jie tuo buvo labai nepatenkinti, pradejo mustyniauti. Teko policija kviesti, nes sitie girtuokliai vos nesuzaide kitu darbuotoju, kaltino visas agenturas ir tt. Zodziu, toks atvejis ten tikrai ne vienas. Aisku , yra daug ir tikrai daug zmoniu , kurie atvaziuoja ten dirbti, bet deja yra ir daug kitu ir amziais pas juos visi kalti. Jei vaziuoji ten dirbti tai uzsidirbti tikrai galima.

Saulius Janusauskas
Saulius Janusauskas

Sveiki as irgi nuvazevau per ta agentura dirbti,i bostona.Ten pasityko agentas  kuris paprase sumoketi dar 50svaru kad sutvarkys dokumentus as sumokejau. bet idarbino mane tik po triju dienu,o dokumentus tvarke dvi savaites.

Petras
Petras

Aciu!

Violeta ir Marijanas
Violeta ir Marijanas

Sveiki, Išvykome per šia agentūra į šiaurės norvegija dirbti žuvies fabrike. Sakykim mūsų pora buvo geriausiai informuota, iš mūsų grupės. Važiavom su savo auto, tikrai didelis pliusas kas turi galimybe. Nieko blogo pasakyti negaliu nes gry-e i lietuva po sezono pabaigos po kelių savaičių gavome skembuti tesiogiai iš drbdavio dirbti tesiogiai jiems be tarpininku ir ilgesniam laikui. Svarbiausia gerai pasiruošti susižinokite kuo daugiau apie vieta kur važiuosite, domėkitės savarankiškai. Pasirupinkite maistu, nes buna taip kad darbas prasideda ne iš kart bet poto bumas. Gyvenimo sąlygos tikrai neblogos, darbas pakenčiamas,alga tikrai gera zinoma dar priklauso kokie kieno poreikiai bet uzsidirbti neblogus pinigus tikrai imanoma nesiųlome važiuoti jei turyte bėdu su sąnariais ir nugara. Darbas reikalauja daug fizinės ištvermės, bet jei žmonės gryžta po kelerius metus iš eilės reiškia nėra taip blogai kaip daugelis rašo. Svarbu niekam nelyst į akis ir nepasišiukšlint kaip dauguma. Tada jųs kaip ir mes turėsite galimybe gryžti be tarpininkų. Bet kiekvienam savo, jei mėgstate pramogas tai pamirškite, ten kur dirbom jų nėra pats miestelis labai ramus ir tylus, sakykim puikiai tinka šeimai. Tad didelis ačių Jobcenter kad davė galimybę prasimušti.

Georgijus Rustamovas
Georgijus Rustamovas

Komentarai apie Darbman! Ką galiu pasakyti aš? Normali kompanija. Aš per ją nevažiavau, bet važiavo mano kolega su savo pana. Jie važiavo į Anglija su grupe - net 12 žmonių. Visi, išskyrus 2, buvo įdarbinti normaliai. Dviems nepatiko, kad reikia anksti keltis kam tada išvis važiavo? Rašau, nes pats sėdžiu tinkle ir galvoju, kur vykti. Šiek tiek nustebintas, nes tikrai žinau kelis įdarbintus per šią kompaniją... Manau, kad vis dėlto optimistų Lietuvoje daugiau, nes pas Darbman eilės stovi .

Rita
Rita

Nedirbau per šią firmą. Bet paskambinus sulaukiau tikrai labai malonu atsakymo. dabar tikrai žinau kur noriu vykti ir kada,bei kokiam terminui išvis neverta vaziuoti..

nerijus
nerijus

Aš buvau įdarbintas Bostone per DARBMAN. Aukso kalnų, aišku, nesusikroviau, bet manęs tikrai neapgavo. Buvau uždirbęs net iki 350 svaru per savaite, bet darbų ne visada buvo, ir po pusės metų išvažiavau namo. Na, kad darbai ne visada yra, tai ne DARBMAN kaltė, Anglijoje tai yra normalu... nežinau, iš kur čia tiek nepatenkintų. Per tą laiką, kol buvau tenai, pastoviai atvažiuodavo grupės iš Vilniaus nuo Darbman, ir beveik visi turėjo darbo. Aišku, visada yra tokių žmonių, kuriems niekur ir niekas nepatinka. Tai jiems geriau sėdėti namuose ir rašyti nesąmones internete :)

Aleksandras Boldurevas
Aleksandras Boldurevas

Nusibodo skaityti kvailystes. Žmonės! Aš, Aleksandras Boldurevas, „Darbman“ padedant, išvažiavau į Angliją.Bostone mačiau labai daug žmonių, įdarbintų „Darbman“ kompanijos. Tikrai galiu pasakyti: kas nieko neveikė Lietuvoje, o norėjo ir ten už nieką pinigus gauti, tas ir Anglijoje sėdi be darbo arba grįžta, o tuomet kaltina agentūrą. O „varyti“ reikia tik ant savęs, ant savo silpnumo. Kartoju, žinau daug žmonių, įdarbintų per „Darbman“ kompaniją ir sėkmingai dirbančių.

julė
julė

baisu...kad kol kas kartais dirbama ne pilna darbo diena, o mokama pagal fakta.greitai žadą po 12 val. per para Apmokejimas neveluoja.

Mindaugas
Mindaugas

Dekingas