Siūlome legalų darbą ir gerą atlyginimą Norvegijoje nuo 146 iki 360 NOK/val. (nuo 14 iki 42 EUR/val.)
8 604 28567  
Oslo: +4721950179 London: +442035149308
info@jobcenter.lt

Apie mus

Darbman group - registruota Lietuvoje įdarbinimo agentūra, užsiimanti įvairių grandžių personalo įdarbinimu Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje,Olandijoje, Belgijoje, Vokietijoje bei kitose pasaulio šalyse

 
Pagrindinė įmonės veiklos sritis – tarpininkavimas, įdarbinant užsienyje Lietuvos piliečius ir nuolat gyvenančius Lietuvoje asmenis. Kitos veiklos sritys - privačių bei verslo kontaktų paieška tiek Europoje, tiek Lietuvoje, šių kontaktų palaikymas, įmonių steigimas, darbo projektų planavimas ir vykdymas, bendradarbiaujant su kitomis Lietuvos ir Baltijos šalių įmonėmis, o taip pat personalo atranka Lietuvoje ir jo paruošimas darbui Europoje.
 
Mūsų klientai - Lietuvos Respublikos fiziniai ir juridiniai asmenys, norintys surasti darbą arba užmegzti ryšius Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje,Vokietijoje bei kitose šalyse. O taip pat žmonės, norintys atidaryti savo verslą Lietuvoje arba Europoje. Vidutiniškai per metus mes tarpininkaujame, siekiant įdarbinti bei įdarbiname apie 500 asmenų. Tad nuo įmonės veiklos pradžios jau padėjome įsidarbinti beveik 2000 asmenų.
 
Darbman group sėkmingai bendradarbiauja ir su Lietuvos darbo birža bei teritorinėmis darbo biržomis, Tarptautine migracijos organizacija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Valstybine darbo inspekcija bei kitomis valstybinėmis organizacijomis. Mūsų įmonėje dirba iniciatyvūs, patyrę specialistai, turintys iki 15 metų patirtį, ir jie kruopščiai parengia visų kandidatų duomenis bei atrenka kandidatus, užtikrindami optimalų darbdavio ir darbuotojo parinkimą.
 
Visas Darbman  dėmesys nuo pat įmonės įkūrimo buvo suteiktas išimtinai į Norvegijos verslo ir darbo rinką. Mes turime ilgametę darbo Norvegijoje patirtį, didžiuojamės puikiai savo darbą išmanančiais Norvegijos ir Lietuvos darbuotojais bei patikimais partneriais, todėl potencialiems investuotojams bei darbdaviams siūlome efektyvų bendradarbiavimą.
Laikui bėgant, ėmėme plėsti savo veiklos ribas, pradėję bendradarbiauti papildomai su Didžiosios Britanijos ir Vokietijos darbdaviais. Šiuo metu Norvegijoje turime virs 40 pastovių potencialių partnerių, Didžiojoje Britanijoje - virš 100 partnerių (jų tarpe - didžiausios Anglijos agentūros) bei musu įmonės atstovybę, kurioje dirba 5 specialistai. Vokietijoje turime apie 20 partneriu visoje šalyje ir nesustojame ties pasiektais rezultatais,- naujų darbdavių bei partnerysčių užmezgimas vyksta pastoviai.
Darbman biuras Lietuvoje yra pasirengęs tinkamai paruošti savo klientus būsimajam darbui Norvegijoje. Be to, savo atstovus jau turime Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Alytuje, Marijampolėje bei kituose miestuose.
 
Mūsų pareiga nuo pat pirmosios bendradarbiavimo dienos tampa ne tik reikalingų dokumentų paruošimas bei mūsų klientų tarptautinė registracija, bet ir kalbų mokymas, vertimai, palankiausios kelionės planavimas ir kiti su darbu užsienyje susiję kasdieniai rūpesčiai. Mes rūpinamės savo klientais ne tik Lietuvoje, bet ir jiems išvykus į užsienį. Darbman group informacijos centrai Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje nuolat bendrauja su savo klientais, užtikrindami pastovų abipusį pasitikėjimą bei tolesnių kontaktų tarp įmonės ir klientų palaikymą, ir visuomet stengiasi jiems padėti įvairiose darbo bei gyvenimo situacijose.
 
Musu veiklą kontroliuoja Valstybinė darbo inspekcija, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos, Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos, Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, „Sodra“, todėl Jūs galite būti tikri, kad visi Jūsų įdarbinimo etapai vyks maksimaliai sąžiningai ir skaidriai.
 
Taip pat primename Jums, kad:

Įtraukiant į šalies teisę 2006 m. gruodžio 12 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2006/123/EB dėl paslaugų vidaus rinkoje, nuo 2010 m. sausio 5 d. Lietuvoje negalima imti mokesčių už tarpininkavimą įdarbinant užsienyje. Taip pat įdarbinimo užsienyje agentūros prilyginamos kitoms paslaugas teikiančioms įmonėms, tad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija nebeišduoda licencijų verstis šia veikla.
 
Saugokite save ir savo artimuosius, neįkliūkite į smulkių vertelgų, siekiančių pasipinigauti iš Jūsų keblumų, spąstus.
 
Sėkmės Jums ir gero darbo!
 

Darbman