Siūlome legalų darbą ir gerą atlyginimą Norvegijoje nuo 146 iki 360 NOK/val. (nuo 14 iki 42 EUR/val.)
8 604 28567  
Oslo: +4721950179 London: +442035149308
info@jobcenter.lt

Šalys

Mūsų įmonė yra viena pirmųjų įdarbinimo kompanijų, pradėjusių dirbti su Norvegija. Jobcenter LT turi 5 - 10 metų darbo su norvegais patirtį. 2006 metais mūsų dukterinės įmonės darbuotojai vieni pirmųjų gavo licenciją dirbti su Norvegija.Mes siūlome darbus žuvies fabrikuose – žuvies išdarinėjimas, pakavimas, fasavimas, džiovinimas ir konservavimas; be to, darbas žvejybiniuose traleriuose, įvairūs darbai uostuose. Kiti pasiūlymai – ekspedijavimas, darbai kituose (ne žuvies) fabrikuose ir sandėliuose.

Dabar mes (Jobcenter LT) jau taip suartėjome su šia šalimi, kad būname tenai komandiruotėse ne rečiau 4 kartų per metus, ir net įsigijome Norvegijoje butą klientams priimti. Ši šalis patraukli mūsų piliečiams pirmiausia dėl gero darbo užmokesčio, o, be to, ši žavinga šalis turi dar daugybę pliusų: puikią neužterštą gamtą, ramius ir geranoriškus žmones, galimybes ne tik dirbti, bet ir ilsėtis, nuostabiai leidžiant laisvalaikį. Dabartiniu metu darbo Norvegijoje paklausa žymiai viršija pasiūlą. Mes siūlome darbo vietas visoje šalyje: Oslo, Dramene, Kristiansande, Bergene, o taip pat visoje šiaurinėje pakrantėje. Svarbiausios darbų rūšys Norvegijoje, žinoma, susijusios su žuvimi. Žuvies fabrikuose – žuvies išdarinėjimas, pakavimas, fasavimas, džiovinimas ir konservavimas; be to, darbas žvejybiniuose traleriuose, įvairūs darbai uostuose. Kiti pasiūlymai – ekspedijavimas, darbai kituose (ne žuvies) fabrikuose ir sandėliuose. Nepakeičiamas privalumas – darbo Norvegijoje patirtis ir anglų kalbos įgūdžiai.

Net pats minimaliausias atlyginimas Norvegijoje prasideda nuo 13 eurų už val., o kvalifikuoti darbininkai lengvai gali gauti iki 25 eurų/val. Mokama stabiliai, kartą per dvi savaites arba mėnesį, už viršvalandžius primokant iki 100 % nuo sumos. Paprastai per vieną- du sezonus galima sukaupti nemažą pinigų sumą.

Apgyvendinimą Norvegijoje dažnai apmoka darbdavys. Jei jis neturi tokios galimybės, tai būstas gali kainuoti nuo 30 iki 50 eurų per savaitę. Reikia paminėti, kad išsinuomoti būstą be agentūros pagalbos Norvegijoje labai sudėtinga; depozitas gali siekti 5-8 mėnesių nuomos sumą, o už mėnesį mokama 250-300 eurų. Tai yra pagrindinė kliūtis, dėl kurios ieškotis darbo be agentūros ar pažįstamų pagalbos Norvegijoje praktiškai neįmanoma. Nebent Jūs pasirengę nakvoti mašinoje.

Transporto klausimas irgi ne toks paprastas.

Kelionė iki Oslo mikroautobusu kainuos 300-400 Lt., priklausomai nuo vietų skaičiaus, bet vykstant į šiaurinę dalį, kelionės kaina bus nuo 500 iki 700 Lt.

Keliaudami lėktuvu į pietinę dalį, mokėsite 400-500 Lt., į šiaurinę – 900-1200 Lt.

Daugelis klientų renkasi nuvykimą savo transportu. Tai ne pigiau už mikroautobusą, bet galima pasiimti daugiau bagažo – maisto, drabužių, instrumentų.

Specialybės