Siūlome legalų darbą ir gerą atlyginimą Norvegijoje nuo 146 iki 360 NOK/val. (nuo 14 iki 42 EUR/val.)
8 604 28567  
Oslo: +4721950179 London: +442035149308
info@jobcenter.lt

Šalys

Suvirintojai

 

Suvirintojai

Suvirintojo darbas šiuo metu gali būti ypač patrauklus Norvegijoje. Nors jau yra paklausa ir Vokietijoje, ir Anglijoje. Pretendentams į šios srities darbus svarbu turėti originalius pažymėjimus. Turintiems atitinkamą suvirintojo pažymėjimą, galima sakyti, išmušė laiminga valanda. Darbo pagal specialybę patirtis - irgi labai svarbu, norint gauti šį darbą. Paaiškėjus, kad asmuo neturi su savimi pažymėjimo originalo arba neturi reikiamo darbo patirties, kompanija turėtų išsiųsti atgal.
Kompanijos išbando suvirintojus ir mechanikus, skirdamos jiems 30-60 dienų bandomąjį laikotarpį. Taip daroma, norint įsitikinti, kad pretendentų darbo kokybė yra pakankamai aukšta. Sėkmingai praėję bandomąjį laikotarpį asmenys turi galimybę sudaryti darbo sutartį visiems metams.

Siūlomi atlyginimai (eurai/val.): € 14 – € 18send    print    facebook    Google
Drabas Vokietijoje elekttrikams, saltkalviams, suvirintojams
Darbas Vokieitjoje elektrikams, saltkalviams, suvirintojams, santechnikams, montuotojams! Tinka ir visu specialistu padejejai ( be sertifikatu). Vokieciu kalba nebutina. Atlyginimai i rankas (po visu mokesciu) 2100-2600Eur/men. (neiskaitant virsvalndziu). Isvykimai kas savaite.
Plačiau
Registruotis


send    print    facebook    Google
Suvirintojai
Pastoviai reikalingi ivairiu kvalifikaciju suvirintojai MIG/MAG, TIG ir kt. Butina patirtis ir susikalbeti angliskai. Atlyginimai 2400 - 3400 Eur/men., darbas 40val./savaite.
Plačiau
Registruotis

Specialybės