Siūlome legalų darbą ir gerą atlyginimą Norvegijoje nuo 146 iki 360 NOK/val. (nuo 14 iki 42 EUR/val.)
8 604 28567  
Oslo: +4721950179 London: +442035149308
info@jobcenter.lt

Šalys

2011 metais mūsų šalies piliečiams atsivėrė galimybė dirbti Vokietijoje. Atsidarė nauja rinka, ir atsirado tūkstančiai naujų darbo vietų. O kadangi Vokietija palyginti netoli nuo Lietuvos, ji iš karto labai išpopuliarėjo tarp norinčių uždirbti. Lietuviams patiko vokiečių sąžiningumas ir pedantiškumas. Atlyginimas čia visad mokamas laiku, darbo valandų skaičius nebūna mažesnis, negu žadėta, o gyvenamasis būstas visuomet panašus į viešbučio numerį. Mainais vokiečiai reikalauja tik būti darbštiems ir neturėti žalingų įpročių. Pagrindiniai miestai, kuriuose mes jau turime partnerių, tai Berlynas, Frankfurtas, Magdeburgas, Erfurtas, Kelnas. Darbai, kaip taisyklė, statybose, fabrikuose, be to, ekspeditorių darbai.send    print    facebook    Google
Drabas Vokietijoje elekttrikams, saltkalviams, suvirintojams
Darbas Vokieitjoje elektrikams, saltkalviams, suvirintojams, santechnikams, montuotojams! Tinka ir visu specialistu padejejai ( be sertifikatu). Vokieciu kalba nebutina. Atlyginimai i rankas (po visu mokesciu) 2100-2600Eur/men. (neiskaitant virsvalndziu). Isvykimai kas savaite.
Plačiau
Registruotis


send    print    facebook    Google
Kurjeriai Vokietijoje
Darbas vairuotojams(B kategorija) kurjeriu tarnyboje Kassel, Vokietija. Siuntu/korespondencijos pristatymas, masinos iki 3.5t su navigacija. Atlyginimai 1300-1700 Eur/men. i rankas (priklauso nuo plano ir padaryto darbo)
Plačiau
Registruotis


send    print    facebook    Google
Darbas slaugos sferoje
darbas moterims slaugos sferoje Vokietijoje. Yra ivairiu pasiulymu su sertifikatais ir be sertifikatu. Darbas slaugos istaigose arba namuose. Darbas legalus, sutvarkome visus reikalingus dokumentus. Atlyginimai 1400 - 2000 Eur/men. Vokieciu kalba privalumas, nors pagrindai (A1-A2). Amzius iki 63 m.
Plačiau
Registruotis

Specialybės